Klubbat för:
2 000 SEK
3 000 SEK
EVA ZETTERVALL (född 1941): Motiv av figur på natten, signerad Eva HZ, olja på duk, ca 70x100 cm
Duket är något ospänt, stötmärke
649783
2019-05-31