Eva Zettervall oljemålning

Eva Zettervall oljemålning
Eva Zettervall oljemålning
Eva Zettervall oljemålning
Eva Zettervall oljemålning
Eva Zettervall oljemålning
Eva Zettervall oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

3 000 SEK

EVA ZETTERVALL (född 1941): Motiv av figur på natten, signerad Eva HZ, olja på duk, ca 70x100 cm

Duket är något ospänt, stötmärke

649783

2019-05-31