Longines Conquest herrarmbandsur
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
LONGINES, armbandsur, Conquest, bic, 1990-tal, quartz, safirglas, datum, serienr. 25069390, originallänk, viklås, diameter 32 mm
Går ej (sannolikt batteri), SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage
649787
2019-05-31