Longines Conquest herrarmbandsur

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LONGINES, armbandsur, Conquest, bic, 1990-tal, quartz, safirglas, datum, serienr. 25069390, originallänk, viklås, diameter 32 mm

Går ej (sannolikt batteri), SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage

649787

2019-05-31