Akvareller Japan
Valmis
2019-06-06
649790
| Korkein tarjous | 4 200 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
OHARA KOSON (1877-1945): Enkelbeckasin och korp, signerade, akvareller, ca 34x18 cm