KG Nilson serigrafi

KG Nilson serigrafi
KG Nilson serigrafi
KG Nilson serigrafi
KG Nilson serigrafi
KG Nilson serigrafi
KG Nilson serigrafi
KG Nilson serigrafi
KG Nilson serigrafi
KG Nilson serigrafi
KG Nilson serigrafi

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

K-G NILSON (född 1942): "Blått partitur", signerad och daterad K-G Nilsson 1990, 44/250, färgserigrafi, oramat blad, motivmått ca 47x60 cm

smärre märken på papper

649793

2019-05-31