Astrid Sylwan färgetsning
2019-05-31
649797
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 500 SEK |
ASTRID SYLWAN (född 1970): "Four Seasons I", färgetsning, signerad Astrid Sylwan, numrerad pp II/V, bladstorlek ca 52x37 cm
ej examinerad ur ram