Klubbat för:
1 700 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
PETER DAHL (1934-2019): Disco, signerad Peter Dahl, 223/450, färglitografi, bildmått ca 63x52 cm
Zustandsbeschreibung
649803
2019-06-02
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner