Pipfodral 1700-tal

Pipfodral 1700-tal
Pipfodral 1700-tal
Pipfodral 1700-tal
Pipfodral 1700-tal
Pipfodral 1700-tal
Pipfodral 1700-tal
Pipfodral 1700-tal
Pipfodral 1700-tal

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PIPFODRAL, 1700-talets andra hälft, Nederländerna, för kritpipa, trä med mässingsbeslag, beslagen dekorativt utformade med dekor av bl.a. månar och kors, längd ca 25 cm

Torrsprickor

649807

2019-06-02