Spegelbyrå jugend

Spegelbyrå jugend
Spegelbyrå jugend
Spegelbyrå jugend
Spegelbyrå jugend
Spegelbyrå jugend
Spegelbyrå jugend
Spegelbyrå jugend
Spegelbyrå jugend

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGELBYRÅ, 1920-/30-tal, jugend, stomme i fanerad i mahogny, byrån med 5 lådor i sargen, uppsats med spegel samt. 2 lådor, samtliga med beslag i patinerad koppar, höjd (inkl. spegel) ca yttermått ca 201 cm

Bruksslitage

649820

2019-05-31