Spegel med bord
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGEL med bord, gustaviansk stil, 1900-talets mitt, dekor i pastellage, bordet med skiva i marmor, bronserade och målade, facetterat glas, spegelns höjd ca 136 samt största bredd 49 cm
Mindre bortfall av ytbehandling, vistt slitager
649821
2019-05-31