Spegel med bord

Spegel med bord
Spegel med bord
Spegel med bord
Spegel med bord
Spegel med bord
Spegel med bord
Spegel med bord
Spegel med bord
Spegel med bord
Spegel med bord

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL med bord, gustaviansk stil, 1900-talets mitt, dekor i pastellage, bordet med skiva i marmor, bronserade och målade, facetterat glas, spegelns höjd ca 136 samt största bredd 49 cm

Mindre bortfall av ytbehandling, vistt slitager

649821

2019-05-31