Axel Olsson

Axel Olsson
Axel Olsson

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

AXEL OLSSON (1899-1986): Komposition, signerad Axel Olson, 116/290, färglitografi, bladmått ca 43x53 cm

649823

2019-06-02