Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BING & GRÖNDAHL, KUNGLIG DANSK, figuriner, 5+2 st, porslin, i form fåglar, höjd ca 6-9 cm
Kunglig dansk figuriner med nagg och en med lagning
649829
2019-06-02
Gör en kostnadsfri värdering här