Sockerruskor 2 st silver 1900-tal

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOCKERRUSKOR, 2 st., silver, balusterformade, en med importstämplar, dekor av blad och blommor, en slät stämplad MGAB, Stockholm 1953, höjd 19,5 resp. 15,5 cm, vikt 186 resp. 88 g

649833

2019-06-05