Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORDSLAMPOR, 1 par, 1900-talets andra hälft, sannolikt Italien, alabaster, gördel i mässing, textila skärmar, höjd utan skärm ca 49 cm
Smärre slitage, funktionen garanteras ej
649846
2019-05-31
Gör en kostnadsfri värdering här