Bordslampor

Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSLAMPOR, 1 par, 1900-talets andra hälft, sannolikt Italien, alabaster, gördel i mässing, textila skärmar, höjd utan skärm ca 49 cm

Smärre slitage, funktionen garanteras ej

649846

2019-05-31