Tag Heuer Monaco herrarmbandsur
Klubbat för:
10 000 SEK
Utropspris
14 000 SEK
TAG HEUER, Monaco, armbandsur, stål, ca 2005, automatiskt uppdrag, plexiglas, kronograf, refnr. CW2111, serienr. HJ6682, cal ETA 2892-2 (modul), originalband i läder samt stålspänne, diameter 38 mm
Går ej, SAV garanterar ej funktionen, glas med repor, bruksslitage och märken
649851
2019-05-31