Tag Heuer Monaco herrarmbandsur

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

14 000 SEK

TAG HEUER, Monaco, armbandsur, stål, ca 2005, automatiskt uppdrag, plexiglas, kronograf, refnr. CW2111, serienr. HJ6682, cal ETA 2892-2 (modul), originalband i läder samt stålspänne, diameter 38 mm

Går ej, SAV garanterar ej funktionen, glas med repor, bruksslitage och märken

649851

2019-05-31