Stålrörsfåtöljer

Stålrörsfåtöljer
Stålrörsfåtöljer
Stålrörsfåtöljer
Stålrörsfåtöljer
Stålrörsfåtöljer
Stålrörsfåtöljer
Stålrörsfåtöljer
Stålrörsfåtöljer

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FÅTÖJER, 1900-talets andra hälft, stomme i förkromade stålrör, sitt- och ryggplymåer samt. armstöd klädda i mönstrad textil, på hjultrissor i plast, sitthöjd ca 37 cm

Bruksslitage, enl. uppgift omklädda

649856

2019-05-31