Trattgrammofon 1900-tal
Klubbat för:
600 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
TRATTGRAMMOFON, 1900-talets början, tratt i mässing, ekfodral samt metall, märkt His Master´s Voice, höjd ca 73 cm, 37x37 cm
Kuntoraportti
Slitage, repor och märken, ej funktionstestad
649857
Päivämäärä:
2019-06-04