Trattgrammofon 1900-tal

Trattgrammofon 1900-tal
Trattgrammofon 1900-tal
Trattgrammofon 1900-tal
Trattgrammofon 1900-tal
Trattgrammofon 1900-tal
Trattgrammofon 1900-tal
Trattgrammofon 1900-tal
Trattgrammofon 1900-tal
Trattgrammofon 1900-tal
Trattgrammofon 1900-tal

Klubbat för:

600 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

TRATTGRAMMOFON, 1900-talets början, tratt i mässing, ekfodral samt metall, märkt His Master´s Voice, höjd ca 73 cm, 37x37 cm

Kuntoraportti

Slitage, repor och märken, ej funktionstestad

649857

Päivämäärä:

2019-06-04