K-G Nilson färglitografi

K-G Nilson färglitografi
K-G Nilson färglitografi

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

K-G NILSON (född 1942): "Drömmen i bilkön", signerad och daterad KG Nilson 2007, 9/50, färglitografi, bildmått ca 45x67 cm

649869

2019-05-31