Omega Constellation herrarmbandsur i 18 k guld

Klubbat för:

22 000 SEK

Utropspris

22 000 SEK

OMEGA, armbandsur, Constellation Manhattan, 18 k guld, 1980-tal, quartz, safirglas, datum, boettnr. 198.0140, cal 1431, integrerad länk i 18 k, viklås, låsnr. 398.0866, diameter 34 mm, vikt ca 103 g, omegabox medföljer

Går ej, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage

649871

2019-05-31