Lage Lindell färgserigrafi

Lage Lindell färgserigrafi
Lage Lindell färgserigrafi
Lage Lindell färgserigrafi
Lage Lindell färgserigrafi

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LAGE LINDELL (1920-1980): Betraktaren, signerad och numrerad Lage Lindell 4/36, färgserigrafi, 78x105 cm

649872

2019-06-01