Kuriosa

Kuriosa
Kuriosa
Kuriosa
Kuriosa
Kuriosa
Kuriosa
Kuriosa
Kuriosa
Kuriosa
Kuriosa

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DOSA, PLÅNBOK, CIGARETTETUI, 18/1900-tal, plånbok med målning över Crystal Palace, dosa med infällt gouache, etui i silver med emalj dekor, diameter längd 7,5-8 cm

Slitage, plånbok med skador, färgbortfall

649874

2019-06-02