Folke Ohlsson

Folke Ohlsson
Folke Ohlsson
Folke Ohlsson
Folke Ohlsson
Folke Ohlsson
Folke Ohlsson
Folke Ohlsson
Folke Ohlsson
Folke Ohlsson
Folke Ohlsson

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FOLKE OHLSSON, soffa "Oklahoma", Dux Möbel AB, 1960-tal. Lösa plymåer i sits och rygg. Mönstrad textilklädsel i blå toner.Sitthöjd 42 cm. Fåtöljens bredd 88 cm, soffans längd 198 cm.

Slitage, ojämnt blekt

649884

2019-05-31