3 stolar av Kurt Östervig, Brande Möbelfabrik

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 500 SEK

KURT ÖSTERVIG, stolar, 3 st, teak samt valnöt, Brande möbelfabrik Danmark, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage i from av fanérskador och stötmärken kring stommar, något lösa fogar

649892

2019-05-31