Herbert Krenchel skålar

Herbert Krenchel skålar
Herbert Krenchel skålar
Herbert Krenchel skålar
Herbert Krenchel skålar
Herbert Krenchel skålar
Herbert Krenchel skålar
Herbert Krenchel skålar
Herbert Krenchel skålar

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HERBERT KRENCHEL,"Krenit", skålar, 14 st, varav 1 större, 1900-talets mitt, Danmark, emaljerad plåt, höjd 6-7 cm, diameter 12,5-16 cm

Bruksslitage

649913

2019-06-01