Soffa samt fåtöljer
2019-05-31
649921
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SOFFA samt FÅTÖLJER (3), 1930-tal, betsad björk samt rotting, skuren dekor, plymåer med textil klädsel, sitthöjd ca 40, soffans längd ca 197
Ett hål i rottingen, bruks och åldersrelaterat slitage