Bålskål

Bålskål
Bålskål
Bålskål
Bålskål

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BÅLSKÅL, på fot, 1900-talets första hälft, rutslipad dekor, höjd ca 29, diameter 29,5 cm

Nagg

649928

2019-06-01