Klubbat för:
450 SEK
1 200 SEK
BORDSLAMPA, empirestil, korintisk kolonn på kvadratisk fot, mässing, delvis förgylld, ursprungligen fot till fotogenlampa, omgjord för el, omkring sekelskifet 1900, höjd ca 68 cm
Slitage
649930
2019-06-06