Klubbat för:
7 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
GULDSMEDSAKTIEBOLAGET, skålfat, silver, Stockholm 1960, stämpelmärkt, med gravyr för Operakällaren 21/9 1961, höjd 3,5, diameter 19,5 cm
PROVENIENS: Tore Wretman
Gravyr, repor
649934
2019-09-29
Gör en kostnadsfri värdering här