Silverfat Guldsmedsaktiebolaget Stockholm 1960

Såld för:

7 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

GULDSMEDSAKTIEBOLAGET, skålfat, silver, Stockholm 1960, stämpelmärkt, med gravyr för Operakällaren 21/9 1961, höjd 3,5, diameter 19,5 cm

PROVENIENS: Tore Wretman

Gravyr, repor

649934

2019-09-29