Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HANS J. WEGNER, "Savebukkestol", stol, Carl Hansen & Søn, Danmark 1950-tal, , modell CH-29, stomme i massiv ek, höjd 81 cm
Mindre torrsprickor samft omfattande slitage på sits,
649947
2019-05-31
Gör en kostnadsfri värdering här