Stol av Hans J Wegner "Savebukkestol"

Stol av Hans J Wegner
Stol av Hans J Wegner
Stol av Hans J Wegner
Stol av Hans J Wegner
Stol av Hans J Wegner
Stol av Hans J Wegner
Stol av Hans J Wegner
Stol av Hans J Wegner
Stol av Hans J Wegner
Stol av Hans J Wegner
Stol av Hans J Wegner
Stol av Hans J Wegner

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HANS J. WEGNER, "Savebukkestol", stol, Carl Hansen & Søn, Danmark 1950-tal, , modell CH-29, stomme i massiv ek, höjd 81 cm

Mindre torrsprickor samft omfattande slitage på sits,

649947

2019-05-31