Kandelaber

Kandelaber
Kandelaber
Kandelaber
Kandelaber
Kandelaber
Kandelaber
Kandelaber
Kandelaber

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KANDELABER, tidigt 1900-tal, sannolikt Tyskland, porslin med dekor i guld, 5 ljuspipor, höjd ca 37 cm

Smärre slitage

649951

2019-05-31