Semiantik Kashan
Klubbat för:
10 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
ORIENTMATTA, semiantik, Kashan, figural botten med 2 scener samt. skrifbärande rad samt. kartusch i mitten, bård med porträtt, ca 218x130 cm
Lagningar, smuts, slitage på fransarna samt. nötnignar i hörnen
649956
2019-05-31