Roland Svensson litografi

Roland Svensson litografi
Roland Svensson litografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Fyrmastfullriggare pejlar Tristan da Cunha i Sydatlanten". signerad Roland S 382/450 II, litografi, ca 45x60 cm

Ej examinerad ur ram

649957

2019-06-01