Spegel England Queen Anne

Spegel England Queen Anne
Spegel England Queen Anne
Spegel England Queen Anne
Spegel England Queen Anne
Spegel England Queen Anne
Spegel England Queen Anne

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SPEGEL, England, ca 1740-tal, Queen Anne, massiv valnöt, förgylld dekorlist, höjd 59x47 cm

Åldersrelaterat slitage

649959

2019-06-01