Klubbat för:
750 SEK
1 500 SEK
LAVOAR, med stenskiva i marmor, omkring 1900, jugend, bjhörkfaner, draghandtag i mässing, bordshöjd ca 70, höjd med sarg 86, 75,5x50 cm
Slitage och mindre nagg, ett draghandtag kortat
649976
2019-06-01