Stefan Dakon figurin
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
STEFAN DAKON (1904-1992) figurin, dam hållande sin klänning,med Goldscheider, Wien, Österrike 1930-tal, stämplad 8083, Goldscheider, Wien, Made in Austria, porslin, höjd ca 33,5 cm
Glasyrnagg på klänningen
649983
2019-05-31