Klubbat för:
480 EUR
Utropspris
400 EUR
PIERRE ALECHINSKY (1927-) Figurkomposition, signerad samt daterad 1973, färglitografi, 92/120, 64x50 cm
Proveniens: samling Jaakko Lindberg
649989
2019-06-11
Gör en kostnadsfri värdering här