Pierre Alechinsky litografi

Pierre Alechinsky litografi
Pierre Alechinsky litografi
Pierre Alechinsky litografi
Pierre Alechinsky litografi
Pierre Alechinsky litografi
Pierre Alechinsky litografi
Pierre Alechinsky litografi
Pierre Alechinsky litografi

Klubbat för:

480 EUR

Utropspris

400 EUR

PIERRE ALECHINSKY (1927-) Figurkomposition, signerad samt daterad 1973, färglitografi, 92/120, 64x50 cm

Proveniens: samling Jaakko Lindberg

649989

2019-06-11