Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
REYMYRE ARMATURFABRIK, golvlampa, 1900-talets andra hälft, 5 armad, rund marmorsockel, höjd ca 190 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage, funktionen garanteras ej
649992
2019-06-04
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner