Golvlampa från Reymyre armaturfabrik

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

REYMYRE ARMATURFABRIK, golvlampa, 1900-talets andra hälft, 5 armad, rund marmorsockel, höjd ca 190 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage, funktionen garanteras ej

649992

2019-06-04