Ulf Onsberg blandteknik

Ulf Onsberg blandteknik
Ulf Onsberg blandteknik
Ulf Onsberg blandteknik
Ulf Onsberg blandteknik
Ulf Onsberg blandteknik
Ulf Onsberg blandteknik

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ULF ONSBERG (född 1932): Komposition, signerad Onsberg, olja på duk, ca 29x54 cm

Färgbortfall i vita elementet mitt i

649995

2019-06-15