Damskrivbord 1900-talets början

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DAMSKRIVBORD, 1900-talets första hälft , furu, två lådor samt uppsats, höjd ca 76, 57x100 cm

Bruksslitage

649997

2019-05-31