Raymond Moisset oljemålning

Raymond Moisset oljemålning
Raymond Moisset oljemålning
Raymond Moisset oljemålning
Raymond Moisset oljemålning
Raymond Moisset oljemålning
Raymond Moisset oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RAYMOND MOISSET, (Frankrike, 1906-1994), Komposition, signerad, även verso, olja på pannå, ca 32x39 cm

650010

2019-06-10