Skåp allmoge Nordösterdal Norge

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SKÅP, allmoge, Nordösterdal, Norge, 1800-talets början, bemålad furu, höjd ca 195, 116 x 46 cm

Kompletterat och renoverat. slitage, senare bemålning, lås saknas

650020

2019-05-31