Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SKÅP, allmoge, Nordösterdal, Norge, 1800-talets början, bemålad furu, höjd ca 195, 116 x 46 cm
Kompletterat och renoverat. slitage, senare bemålning, lås saknas
650020
2019-05-31
Gör en kostnadsfri värdering här