Jaakko Somersalo oljemålning

Jaakko Somersalo oljemålning
Jaakko Somersalo oljemålning
Jaakko Somersalo oljemålning
Jaakko Somersalo oljemålning
Jaakko Somersalo oljemålning
Jaakko Somersalo oljemålning
Jaakko Somersalo oljemålning
Jaakko Somersalo oljemålning

Klubbat för:

1 000 EUR

Utropspris

400 EUR

JAAKKO SOMERSALO (1916-1966) Blå komposition, signerad samt daterad -64, olja på duk, 80x55 cm

650029

2019-06-11