Uno vallman pastell

Uno vallman pastell
Uno vallman pastell
Uno vallman pastell
Uno vallman pastell

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

UNO VALLMAN (1913-2004): Komposition, signerad och daterad Uno Vallman 1957, pastell, ca 49x59 cm

650066

2019-05-31