Sten Oscar Rundgren oljemålning
Klubbat för:
600 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
STEN OSCAR RUNDGREN (1931-2013), "November", monogramsignerad SR, a tergo daterad -06, olja på duk, ca 25x33,5 cm
Kuntoraportti
650072
Päivämäärä:
2019-06-01