Sten Oscar Rundgren oljemålning

Klubbat för:

900 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

STEN OSCAR RUNDGREN (1931-2013), "Oktober", monogramsignerad SR, a tergo daterad -98, olja på pannå, ca 28x33cm

Kuntoraportti

650074

Päivämäärä:

2019-06-01