Sten Oscar Rundgren oljemålning
Klubbat för:
900 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
STEN OSCAR RUNDGREN (1931-2013), "Oktober", monogramsignerad SR, a tergo daterad -98, olja på pannå, ca 28x33cm
Kuntoraportti
650074
Päivämäärä:
2019-06-01