Salvador Dali etsning

Salvador Dali etsning
Salvador Dali etsning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SALVADOR DALI (1904-1989): stadsbild, signerad, numerad 9/250, färgetsning, bildmått 41x56 cm

650083

2019-05-31