Sideboard 1900-talets första hälft

Klubbat för:

2 800 SEK

2 000 SEK

SIDEBOARD, 1900-talets första hälft, merpart fanerat med björk, inläggningar,handtag i svärtat trä, längd 146 cm, bredd 46 cm, höjd 82 cm.

Mindre torrsprickor, hål i rygg.

650084

2019-05-31