Klubbat för:
2 800 SEK
2 000 SEK
SIDEBOARD, 1900-talets första hälft, merpart fanerat med björk, inläggningar,handtag i svärtat trä, längd 146 cm, bredd 46 cm, höjd 82 cm.
Mindre torrsprickor, hål i rygg.
650084
2019-05-31