Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
AXEL FRIDELL (1894-1935): Albert and William, 1934 (1939), signerad i plåten, etsning och torrnål, provtryck, mått ca 24,5x16 cm
Ej examinerad ur ramen
650090
2019-06-01
Gör en kostnadsfri värdering här